Fair relations


Produkty PA-OLA prezentujemy co roku podczas Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, organizowanych w obiektach Targów Kielce. Jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych każdego roku przyciąga tysiące zwiedzających (w 2018 roku było to 7500 osób, a ekspozycja zajęła łącznie 19000 metrów powierzchni).

Produkty PA-OLA są obecne również w trakcie Międzynarodowego Tygodnia Mody dla Dzieci i Młodzieży „FIMI” w Hiszpanii. Ten prestiżowy event jest jednym z najważniejszych pokazów mody dla najmłodszych na całym świecie. Najnowszym kolekcjom renomowanych marek bacznie przyglądają się eksperci, liderzy technologiczni, media, celebryci, blogerzy parentingowi i rodzice. Pojawiamy się także na Pitti Immagine Bimbo we Florencji –niezwykłej platformie służącej prezentacji nowych trendów odzieżowych.

Aktywnie uczestniczymy też w targach z wyposażeniem dziecięcym „Kind + Jugend”, organizowanych w Kolonii. Biorą w nich udział wystawcy z 49 krajów, zaś ekspozycja jest udostępniona około 24 000 zwiedzającym z całego świata. Dzięki nim, produkty marki PA-OLA, wpisujące się w najnowsze trendy z zakresu wzornictwa i zrównoważonego rozwoju, trafiają do szerokiej gamy małych odbiorców na całym świecie, podbijając światowe rynki.